ТМ. Колос – Рудар (Чорногорія) 1:0

«Колос» зіграв другий контрольний матч на турецьких сборах, в якому перемог команду «Рудар» (Чорногорія).

Фактично вся гра пройшля під контролем нашої команди. Зокремя вже після першого тайму рахунок мав би бути 2:0 на користь «Колоса», оскільки ковалівці створили достатньо нагод для взяття воріт. Але «Рудар» щоразу рятували стійка, поперечина та воротар.

У другому таймі домінування «Колосу» дало свої плоди. Тотовицький знайшов розрізним пасом у штрафному майданчику Дієго, в боротьбі з яким, голкіпер «Рудару» відбив м'яч на набігаючого Кузика. Денис пробивав в один дотик, але м'яч у підкаті руковю заблокував захисник – пенальті.

Тотовицький з «точки» переграв голкіпера суперника – 1:0.

Завтра «Колос» проведе свій третій матч в Туреччині. Суперник – «Аустрія» (Лустенау, Австрія). Початок матчу о 15:00.

КОЛОС – РУДАР (Чорногія) – 1:0
Гол: Тотовицький (85, з пенальті).
Колос (1-й тайм): 25.Євгеній Волинець,  15.Олександр Чорноморець, 21.Євгеній Новак, 94.В'ячеслав Ставничий, 35.Ніколай Золотов, 48.Олег Криворучко, 90.Андрій Богданов, 11.Анатолій Нурієв, 70.Станіслав Мораренко, 47.Сергій Мякушко, 19.Ренан.
Колос (2-й тайм): 31.Іван Пахолюк, 30.Денис Кузик, 22.Олександр Павловець, 94.В'ячеслав Ставничий, 99.Денис Гарькавенко, 10.Павло Оріховський, 70.Станіслав Мораренко, 17.Андрій Тотовицький, 67.Євгеній Ісаєнко, 69.Олег Ільїн, 9.Дієго.

5 лютого 2022 19:38