Сегодня 21 апреля 2021

«Ворскла» вышла из отпуска и провела первую тренировку

Головна команда «Ворскли» вийшла з відпустки і вже сьогодні провела своє перше тренування в 2021-му році.

Переважна більшість футболістів, окрім деяких легіонерів, подорож яких до Полтави залежить від авіарейсів, прибули на заміську навчально-тренувальну базу полтавського клубу в Марках. Спочатку зі словами привітання з новорічно-різдвяними святами та побажаннями на прийдешній рік до хлопців звернувся віцепрезидент клубу Олег Лисак, висловивши надію, що команда продовжить справу, розпочату в 2020-му. По тому організаційне зібрання проводив уже головний тренер Юрій Максимов.

«Найголовніше, аби всі були живі-здорові, а фізичну форму та оптимальні ігрові кондиції будемо повертати вже під час зборів», – говорить наставник команди.

Найближчими днями гравці проводитимуть тренування в майже ідеальних, як для цієї пори року, умовах, на полях з натуральним трав’яним покриттям, а також пройдуть поглиблений медогляд.

Найперше заняття в новому році тривало лише сорок хвилин, надалі, як ведеться, навантаження зростатимуть, але тренери переконані, що ніхто жалітися не буде, адже всі повернулися з відпустки у чудовій фізичній формі.

11-го січня ворскляни візьмуть курс на Туреччину, де проводитимуть свій зимовий навчально-тренувальний збір. Він триватиме до 6 лютого, а вже за тиждень поновляться змагання в УПЛ. 

6 января 2021 20:49Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Динамо готовится к Агробизнесу

 

20 апреля 2021 00:15

Как в Динамо Гармаша поздравляли

 

19 апреля 2021 20:22

Украина, 22-й тур. Колос – Днепр-1 1:1. Обзор матча

 

18 апреля 2021 22:05