Сьогодні 18 квітня 2024 р.

ТМ. Александрия — Македония Герче Петров 5:0. Стрельба по-македонски

Гра розпочалася з активних дій македонців. Перші десять хвилин олександрійці були змушені грати на відбій, більшу частину ігрового часу перебуваючи на власній половині поля.

Незважаючи на це, «Олександрії» вдалося провести декілька контратак, одна з яких завершилася фолом з боку гравця «Македонії» біля власного штрафного майданчику. Арбітр призначив штрафний удар. Роман Вантух пробив низом, відкривши рахунок на 13-й хвилині.

Поступово гра вирівнялася. Олександрійці контролювали гру, шукаючи можливість забити другий гол. Проте, до кінця першого тайму обидва голкіпера залишилися майже без роботи.

Другий тайм олександрійці вже грали першим номером. І тиск на ворота суперника згодом приніс  результат. На 54-й хвилині Євген Протасов заробив пенальті, який чітко реалізував Василь Грицук. Невдовзі вже македонці втратили прекрасну забити. Після розіграшу штрафного м’яч потрапив у поперечину.

Вже за дві хвилини швидка контратака олександрійців завершилася голом. Відзначився Дмитро Шастал, який, обігравши воротаря, закотив круглого у порожні ворота.

На 86-й хвилині, під завісу матчу, дубль все того ж Шастала зробив рахунок розгромним — 4:0, але й це було ще не все. В компенсований час Василь Грицук заробив ще один пенальті, який без шансів для воротаря виконав Денис Безбородько.

ОЛЕКСАНДРІЯ (Україна) — МАКЕДОНІЯ ГЬОРЧЕ ПЕТРОВ (Північна Македонія) – 5:0
Вантух (13), Грицук (55, з пенальті), Шастал (69, 86), Безбородько (90+1, з пенальті).
Олександрія (1-й тайм): Білик, Дубра, Бабогло, Вантух (Протасов, 43), Пашаєв, Гречишкін, Банада, Гордієнко, Третьяков, Лучкевич, Сітало. (2-й тайм): Паньків, Мельник, Шендрік, Протасов, Мірошніченко, Довгий, Грицук, Жоао Тейшейра, Мишенко, Шастал, Безбородько.

Наступний матч команда Володимира Шарана проведе 26 січня проти вірменського «Пюіка».

24 січня 2020 19:39