Сегодня 1 июня 2020

Мирошниченко: «На «Камп Ноу» ощутил нереальные эмоции»

Зимова відпустка «Карпат» близька до завершення, тож карпатівці поступово повертаються до міста Лева. Одним з перших став Денис Мірошніченко, який прибув до Львова разом зі сім’єю, щоб відсвяткувати Різдво.

– Переїхавши до Львова, ти відзначав відмінність тутешніх звичаїв і традицій. Розкажи, чим відрізняється святкування Різдва у Львові та твоєму рідному Кривому Розі?
– Відтоді, як я перейшов у «Карпати», ми з батьками святкуємо Різдво у Львові. Тут до свят ставляться якось відповідальніше. Наприклад, 6 та 7 січня тут майже все зачинено: усі святкують та проводять час з родиною за Святою вечерею, а згодом і Різдво. У Кривому Розі все простіше і повсякденніше – у нас більше святкують Новий рік, аніж Різдво. Також мені подобається, що у Львові дотримуються традицій, і взагалі тут дуже затишно на свята.

– Цьогоріч майже всі карпатівці провели відпустку на морі. Ти – один з небагатьох, хто обрав культурний відпочинок.
– Я давно вже хотів відвідати Барселону. І якось все так співпало, що в той момент якраз мав бути матч «Барси», а це наша з татом улюблена команда. І ми вирішили сім’єю поїхати туди прогулятись і футбол подивитись.

– Це була твоя перша поїздка в Каталонію. Що тобі найбільше сподобалось?
– Найбільше сподобались стадіон «Камп Ноу» і футбол (сміється). А саме місто мене здивувало неймовірно красивою архітектурою. Їхні храми і будинки – це щось неймовірне. А ще ми потрапили на святкування католицького Різдва і мали змогу подивитись на їхню культуру та звичаї. Ми з батьками отримали масу задоволення від цієї країни.

– Навіть у відпустці ти не зміг без футболу. Скажи, як ти почувався у ролі вболівальника?
– Це зовсім інші відчуття. Коли ти спостерігаєш за грою кращої команди світу, то просто отримуєш колосальне задоволення і хочеться самому швидше вийти на поле. Я відчував нереальні емоції. Раджу кожному, хто любить футбол, хоча б раз відвідати «Камп Ноу» та матч «Барселони».

– Зважаючи на те, що до Іспанії ти вирушив з батьками, можна сказати, що ти більше полюбляєш родинні відпочинки?
– Думаю, що за час відпустки я встиг приділити час усім: і друзям, і рідним. На той момент я хотів побути з батьками. Вони залишились задоволені цією поїздкою, а це для мене найважливіше.

– Скоро команда виходить з відпустки. Готовий влитися в колектив і поринути в роботу?
– Звичайно. Я встиг відпочити і готовий працювати. Хочеться вже всіх побачити і розпочати тренування. А вливатися в колектив особливо й не потрібно: два-три тренування і ми знову одна команда, ніби й не прощались (посміхається).

– Цей футбольний рік був досить насиченим, як для команди, так і для тебе. Як оціниш його для себе?
– Мені важко щось оцінювати. Вважаю, що було багато хороших моментів, але так само були й невдачі. Скажу лише, що команда хоче прогресувати і досягати результатів – ми прагнемо цього найбільше, але не все поки вдається. Будемо працювати і надіятись, що колись ми зламаємо цю невдалу тенденцію.

– Тебе називають найстабільнішим гравцем сезону. Як ставишся до такого титулу?
– Якщо так справді говорять, то це в мене викликає лише радісні та приємні емоції. Хочу подякувати людям, які мене підтримують, а таких досить багато у Львові. Тож щиро дякую усім за підтримку і за все.

9 января 2019 22:01Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Алексей Михайличенко – об игре с Шахтером

 

31 мая 2020 21:16

Украина, 24-й тур. Шахтер – Динамо 3:1. Обзор матча

 

31 мая 2020 19:39

Украина, 24-й тур. Ворскла – Львов 1:1. Обзор матча

 

31 мая 2020 16:38