Сьогодні 28 квітня 2024 р.

ТМ. Чорноморець – Дріта (Косово) 1:3

«Чорноморець» провів третій спаринг у Туреччині. Одесити поступилися «Дриті» з Косова – 1:3.

На початку гри команди обмінялися небезпечними моментами. На 8 хвилині Варакута врятував «моряків», відбивши удар суперника з близької відстані, а Штогрін на 10-й, вийшовши віч-на-віч з голкіпером «Дріти», навіть забив гол, але взяття воріт не було зараховано через офсайд. Буквально відразу косовар Джашарі відкрив рахунок, також опинившись віч-на-віч з нашим воротарем – 0:1.

«Моряки» могли відігратися на 22 хвилині: після прострілу Бадібанги не потрапив у ціль Ієде, який перебував на ближній штанзі. На 26-й Штогрін класно обіграв у штрафному майданчику двох захисників «Дріти», але, на жаль, не влучив у дальній нижній кут. Наприкінці тайму в Джашарі вийшов точний удар майже в «дев'ятку» метрів з 17-ти – 0:2.

У другому таймі спочатку Бойчук зблизька головою «розмочив» рахунок (асистував Бадібанга) – 1:2. Потім Джашарі забив втретє, влучно пославши м'яч із 18 метрів у притирання під саму стійку – 1:3. «Чорноморець» намагався змінити рахунок. Найближчим до успіху був Бадібанга: його «постріл» з-за меж штрафного майданчика на 80 хвилині міг стати гольовим, але «снаряд» просвистів поруч із дальньою штангою.

ЧОРНОМОРЕЦЬ – ДРІТА (Косово) – 1:3
Бойчук (58) – Джашарі (11, 41, 64).
Чорноморець: Варакута (Білик, 71), Путря, Салюк, Гучек («перегляд», 55), Єрмаков, Хадіда (Данилюк, 46), Кузик, Присяжнюк (Пшеничнюк, 46; Ситников, 67), Штогрін, Бадібанга, Ієде (Бойчук, 46).

Нагадаємо, раніше одесити переграли румунський «Петролул» (1:0) та поступились угорському «Уйпешту» (1:3).

20 січня 2024 17:52