Сегодня 17 ноября 2018

«Динамо» в Австрии: волейбол в выходной и снова тренировки

Залишивши позаду чотири контрольні матчі, у вівторок, 10 липня, Олександр Хацкевич дав команді один день на відновлення. Як у фізичному, так і в психологічному плані. Незважаючи на відсутність тренувань, у хлопців було мінімум три варіанти проведення дозвілля у вільний день: відпочинок в готелі, поїздка в Інсбрук і прогулянка по місту або участь у волейбольному турнірі на озері в Зеефельді.

Саме волейбол викликав найбільший інтерес у футболістів і в підсумку в міні-турнірі взяли участь три змішаних команди футболістів, тренерів і технічного персоналу. Велика частина молодих хлопців, для кого цей збір в Австрії став першим в кар'єрі, в свою чергу вибралися в Інсбрук.

undefinedЗгідно з розкладом, в середу, 11 липня, команда знову проведе два тренування і продовжить готуватися до сезону і двом заключним контрольним матчам.

undefined

undefined

undefinedНа ранковому тренувальному занятті гравці отримали планове фізичне навантаження, виконали комплекс атлетичних вправ та бігову роботу, а також працювали над тактикою. Увечері, традиційно, «біло-синіх» чекає вечірнє тренування і відновлювальні процедури.

undefined

undefinedЩо стосується новачка команди Сідклея, то він розминувся з командою вранці і познайомитися з новими партнерами у нього з'явилася можливість тільки після повернення команди до готеля.

11 июля 2018 16:12Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

ТОП-5 голов 15-го тура чемпионата Украины

 

14 ноября 2018 10:30

Александр Хацкевич о победе над Мариуполем

 

11 ноября 2018 22:14

Украина, 15-й тур. Ворскла – Шахтер 0:2. Обзор матча

 

11 ноября 2018 22:06