Сьогодні 16 травня 2024 р.

Сто м’ячів Ярмоленка: повна статистика

В п’ятницю в поєдинку 2-го туру УПЛ «Оболонь» – «Динамо» сталася визначна подія. Вінгер «Динамо» Андрій Ярмоленко забив свій 100-й та 101-й гол в чемпіонаті України.

Ярмоленко став шостим гравцем, який забив 100 голів у чемпіонаті України. Лідирують в бомбардирському рейтингу Максим Шацьких та Сергій Ребров, які забили по 123 голи. Також гросмейтерську позначку в 100 результативних ударів переткнули: Євген Селезньов (117), Андрій Воробей (105) та Жуніор Мораєс (103).

Відзначимо, що Ярмоленко єдиний гравець з цього списку, який всі свої м’ячі забив за один клуб.

Свій перший м’яч Ярмоленко забив у сезоні 2007/2008, тоді форвард відзначився у воротах полтавської «Ворскли».

Ярмоленко забиває вже в 11-му сезоні УПЛ в своїй кар’єрі. Найбільше м’ячів Андрій забив у сезоні 2016/2017 – 15 голів.

Від точних ударів Ярмоленка в чемпіонаті України постраждав 21 клуб. Найчастіше динамівець відзначався у воротах «Чорноморця» - 12 голів.

Цікаво, що більшість своїх голів Ярмоленко забив у виїзних поєдинках – 55. Натомість вдома Андрій відзначився 46 разів.

Якщо дивитися статистику забитих голів по таймах, то в другому таймі динамівець відзначається частіше, ніж в першому - 56:45.

Ювілейний гол Ярмоленко провів з пенальті, а всього з 11-метрової позначки Андрій 14 раз засмутив суперників «Динамо». Що цікаво, Ярмоленко реалізував всі пенальті, які виконував в українському чемпіонаті.

7 серпня 2023 12:38