Сьогодні 5 липня 2022 р.

«Карпаты», «Волынь» и «Говерла» подтвердили выполнение финансовых обязательств

Сьогодні, 23 червня, у Будинку футболу під керівництвом Ігоря Гатаулліна відбулося чергове засідання Комітету ФФУ з атестації футбольних клубів.

Протягом засідання розглядалося питання щодо виконання футбольними клубами «Карпати» (Львів), «Волинь» (Луцьк) та «Говерла» (Ужгород) погашення простроченої заборгованості перед іншими футбольними клубами за результатами трансферної діяльності, співробітникам – по заробітній платі та інші види фінансової заборгованості.

Нагадаємо, що зазначене питання стало предметом обговорення на засіданні Виконкому ФФУ 6 червня 2014 та засіданні Загальних зборів учасників ПЛ, яке відбулося 12 червня.
 
Представники трьох проблемних клубів, які були присутні на засіданні, проінформували членів Комітету про фінансовий стан справ, а також надали гарантії та відповідні документи, які підтверджують поетапне виконання фінансових зобов’язань у повному обсязі у найближчий час.
 
Список футбольних клубів, що отримали атестат, був надісланий в ОПФКУ «Прем’єр-ліга».
 
Наостанок було повідомлено, що наступне засідання, на якому розглядатимуться підсумки атестації футбольних клубів І-ої та ІІ-ої ліг ПФЛ України спортивного сезону 2014/2015 рр., відбудеться у середу 25 червня.

23 июня 2014 15:19Комментарі


Залишати комментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоделиться

Циганик LIVE. Динамо, Шахтар, Дніпро-1. Трансфери, єврокубки. Старт УПЛ наближається

 

03 июля 2022 14:03

ВЕРНИДУБ У КРИВБАСІ / Служба в ЗСУ, перше татуювання, "чуйка" солдата, дзвінки з росії, нова команда

 

03 июля 2022 13:03

Беньямін Вербич – про повернення до Динамо

 

02 июля 2022 08:37