ТМ. Александрия – Александрия (U-21) 4:1. Первый спарринг закрыл первый сбор

Перший контрольний матч олександрійців став завершувальним елементом першого етапу підготовки до сезону-2018/19. Суперниками «Олександрії» виступили футболісти команди U-21, підсилені новачками Дмитром Семеновим та Єгором Клименчуком.

Прогнозований початок
Перевага основної команди на старті не викликала сумнівів – на 4-й хвилині Максим Задерака відправив перший м’яч у ворота Дмитра Рудика, а ще за 4 хвилини Андрій Бацула чудовим ударом з-за меж штрафного майданчика подвоїв рахунок. Далі футболісти основної команди закріпили за собою контроль м’яча і продовжили створювати гольові моменти біля воріт дублерів.

М’яч Микицея
На 15 хвилині зустрічі Станіслав Микицей, який повернувся в команду після значної перерви, ударом з лету примусив Дмитра Рудика виймати м’яч з сітки своїх воріт – 3:0.

Дублери забивають
Кілька вигідних моментів не зміг реалізувати Артем Сітало, а контратака дублерів на 37 хвилині гри стала несподіванкою для захисників і Юрія Паньківа. Після високоточної передачі Тимура Стецькова Вадим Гранчар влучно пробиває у ближній кут воріт суперника.

Після перерви
Тренери обох команд, Володимир Шаран і Андрій Купцов, майже повністю поновили склади, але гра після замін не стала менш цікавою. Остаточний рахунок у цьому матчі після ювелірної передачі Артема Поляруса встановив Віталій Пономар.

ОЛЕКСАНДРІЯ – ОЛЕКСАНДРІЯ (U-21) – 4:1
Задерака (4), Бацула (8), Микицей (15), Пономар (84) – Гранчар (37).
Олександрія (1-й тайм): Юрій Паньків, Станіслав Микицей, Валерій Бондаренко, Антон Шендрік, Андрій Бацула, Євген Протасов, Андрій Запорожан (К), Максим Задерака, Андрій Цуріков, Василь Грицук, Артем Сітало. (2-й тайм): Владислав Леванідов, Павло Пашаєв, Станіслав Микицей, Владислав Бабогло, Тимур Стецьков, Єгор Клименчук, Олексій Довгий, Євген Банада, Віталій Пономар, Дмитро Шастал, Артем Полярус.
Олександрія (U-21) (1-й тайм): Дмитро Рудик, Тимур Стецьков, Кирило Прокопчук (К), Іван Гура, Дмитро Семенов, Вадим Вітенчук, Єгор Клименчук, Сергій Русьян, Вадим Гранчар, Орест Ткачук, Євгеній Верхоланцев. У другому таймі на заміну виходили: Богдан Литвяк, Владислав Шкіндер, Павло Пастухов, Назар Хрієнко, Олександр Сапелкін та чотири потенційних новачки.

З наступного тижня олександрійці перебуватимуть у Болгарії, де у рамках другого навчально-тренувального збору проведуть шість спарингів.

23 червня 2018 11:34