Сьогодні 19 травня 2024 р.

Перша ліга, 13-й тур. «Карпати» й «Оболонь» не відпустили лідерів

«Футбольний клуб»

У суботу «Полісся» та «ЛНЗ» здобули чергові перемоги, але їх найближчі переслідувачі наступного дня дали переконливу відповідь. Щоправда, не обійшлося без курйозу в Івано-Франківську.

Утім центральний матч туру відбувся за участі третьої команди західної групи з четвертою – «Нива» приймала «Епіцентр». Напередодні у Тернополі випав перший сніг у цьому році й командам довелося грати за складних погодних умов – забити ніхто із суперників не зміг.

У гості ж до лідера дивізіону «А» приїхав «Діназ». «Полісся» підтвердило статус фаворита, вирішивши долю протистояння ще в першій половині – команда Юрія Калитвинцева пішла на перерву з перевагою у два м’ячі, а в другій половині довела рахунок до розгромного.

Цікавий двобій відбувся в групі «Б», де в Умані «Скорук» приймав флагмана «ЛНЗ». Господарі спробували чинити супротив, однак це їм не вдалося. Підопічні Олександра Ковпака не програють уже п'ять ігор поспіль.

У неділю переслідувачі лідерів дали їм гідну відповідь. «Карпати», незважаючи на вилучення, взяли гору над «Прикарпаттям» в Івано-Франківську, а «Оболонь» у рідних стінах завдяки швидкому голу мінімально обіграла «Кремінь».

Щоправда, в поєдинку за участі львів’ян стався цікавий епізод. Головний арбітр харків’янин Дмитро Кривушкін не помітив, що у гостей на полі протягом двох хвилин було 12 гравців через те, що футболіст, якого замінили, не залишив поле. Рефері помітив це тільки після підказки з трибун. Після цього замінений залишив поле. Нагадаємо, раніше Кривушкін поставив три пенальті у матчі «Олександрія» – «Колос» (4:1). Після цього він пропустив три гри в УПЛ…

Заключний тур у цьому році відбудеться за тиждень, після чого команди підуть на канікули. Календар другої частини першості наразі невідомий.