Сьогодні 19 травня 2024 р.

Перша ліга, 9-й тур. Драматична перемога «Карпат» та сенсація у Полтаві

«Футбольний клуб»

У компенсований час «Карпати вирвали перемогу у «Ниви» та перервали серію з двох поразок поспіль. А «Оболонь» поступилася у виїзному матчі з «Полтавою».

Відбулися три матчі у рамках дев'ятого туру групи А Першої ліги. «Карпати» на останніх хвилинах вирвали мінімальну перемогу над «Нивою» Тернопіль, а «Полісся» завдяки дублю Пилипа Будківського розгромило «Епіцентр». Матч між «Діназом» та «Буковиною» завершився внічию.

А стартував тур в п’ятницю двома матчами команд групи «Б», де ЛНЗ в компенсований час вирвав перемогу у «Металурга» (1:0). Це дозволило черкащанам наздогнати на чолі турнірної таблиці київську «Оболонь».

Матч між «Скорук» та «Кременем» в середині другого тайму було перервано повітряною тривогою. Більше години командам довелось провести в укритті. Згодом зустріч було поновлено, а завершилась гра унічию (3:3).

Ну а головна сенсація туру припала на неділю, коли «Оболонь», яка претендує на підвищення у класі, поступилася у виїзному матчі з «Полтавою». Причому переможний м'яч у цьому поєдинку був забитий на четвертій компенсованій хвилині. Таким чином, «Оболонь» не змогла відірватися від ЛНЗ, що йде у групі Б на другій позиції.

ГРУПА «А»

22 жовтня

ДІНАЗ (Вишгород) – БУКОВИНА (Чернівці) – 1:1
Ічанський (27) – Палагнюк (64, з пенальті).

КАРПАТИ (Львів) – НИВА (Тернопіль) – 1:0
Махнєв (90+2).

ПОЛІССЯ (Житомир) – ЕПІЦЕНТР (Дунаївці) – 3:0
Будківський (23, 65), Янаков (67).

23 жовтня

ПРИКАРПАТТЯ (Івано-Франківськ) – ФСК МАРІУПОЛЬ - 2:2
Цюцюра (6), Демків (9)  Биковський (3), Павліш (49).

ГРУПА «Б»

21 жовтня

ЛНЗ (Черкаси) – МЕТАЛУРГ (Запоріжжя) – 1:0
Тищенко (90+4).

СКОРУК (Томаківка) – КРЕМІНЬ (Кременчук) – 3:3
Мішуренко (27, з пенальті, 55), Шаповалов (40) – Вівдич (4), Фальковський (45+2), Бондар (70).
Вилучення: Малиш (С, 18).