U-21: молодіжна збірна України під час НТЗ у Туреччині провела контрольний поєдинок

Під час підготовки до матчів відбору Євро-2023 (U-21) підопічні Руслана Ротаня в Туреччині проекзаменували аматорську команду.

Сьогодні молодіжна збірна України в межах підготовки до останніх матчів відбірного турніру Євро-2023 (U-21) провела контрольний поєдинок з аматорською збірною Стамбула, яка свого часу представляла Туреччину в Кубку регіонів УЄФА.

Підопічні Руслана Ротаня мали велику ігрову перевагу, що втілилося у сім забитих м'ячів, і лише під завісу матчу суперники реалізували пенальті. 7:1.

Варто зазначити, що через пошкодження в цьому поєдинку не змогли взяти участь Олександр Драмбаєв та Артем Бондаренко.

Контрольний матч

ЗБІРНА СТАМБУЛА
– УКРАЇНА (U-21) – 1:7
(86, з пенальті) – Алефіренко (6, 44), Кулієв (34), Супряга (36), Кухаревич (47, 79), Вівчаренко (77).
Україна (U-21). 1-й тайм: Трубін, Дідик, Боль, Брагару, Капінус, Білошевський, Михайленко, Хлань, Алефіренко, Кулієв, Супряга. 2-й тайм: Нещерет, Таловєров, Батагов, Сич, Вівчаренко, Михайленко, Криськів, Судаков, В'юнник, Ванат, Кухаревич.

26 травня 2022 21:28