Сегодня 27 февраля 2021

Ротань: «Кожен матч, що залишився у відборі Євро-2021, буде для нас немов фінальний»

Наставник молодіжної збірної України Руслан Ротань задоволений роботою команди на минулому зборі.

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань підбив підсумки поєдинку проти команди Фінляндії (2:0) у відбірному турнірі Євро-2021 (U-21).

– Вважаю, що перший тайм у матчі з фінами збірній України вдався, – сказав Ротань. – Ми забили два м'ячі й загалом повністю контролювали ситуацію на полі. У другому таймі, особливо в першій його половині, ми трохи розслабилися, віддавши ініціативу супернику. Правда, загрози нашим воротам виникали здебільшого після стандартних положень. Самі ж ми не змогли реалізувати кілька шансів. У майбутньому хотілося б, аби команда рівно проводила всю гру.

– Кого б ви могли виділити в цьому поєдинку? І як вам дебют молодих хлопців?

– У нас зараз гарне покоління футболістів. Важливо, що всі вони намагаються виконувати наші вимоги. Я зараз не буду когось із них виокремлювати, уся команда на минулому зборі працювала як єдиний механізм. Користуючись нагодою, я хотів би подякувати всім клубам, тренерам, які пішли нам назустріч, що дало змогу «молодіжці» розпочати тренувальний процес на три дні раніше дати УЄФА. Це дозволило нам краще підготуватися й показати, вважаю, непоганий футбол у матчах із Данією й Фінляндією.

– Турнірна ситуація для збірної України, як і раніше, залишається не найкращою. Наскільки важливими будуть поєдинки, що залишилися, із точки зору результату?

– Я вже не раз говорив, що для нас важлива якість гри, яку ми намагаємося поліпшувати. Хоча й від результату ми не відмовляємося. Кожен матч, що залишився у відборі, буде для збірної України немов фінальний.

9 сентября 2020 15:15Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

(U-21), 12-й тур. Мариуполь – Динамо 1:5. Весь матч

 

04 декабря 2020 15:00

(U-21), 11-й тур. Динамо – Ворскла 3:2. Весь матч

 

27 ноября 2020 09:18

(U-21), 11-й тур. Днепр – Шахтер 3:2. Весь матч

 

27 ноября 2020 09:10