Украина (U-20): разгромная победа в Турции

Юнацька збірна команда України, складена з гравців 1994 року народження, провела останній товариський матч на навчально-тренувальному зборі у Туреччині. Команда Олександра Петракова здобула впевнену перемогу над молодіжним складом турецького «Антальяспора» – 5:0.

Гральна та територіальна перевага української команди у першому таймі втілилася у два забиті м'ячі. На 8-й хвилині м'яч у ворота турецької команди забив Чумак, а на 34-й хвилині перевагу українців у грі подвоїв влучний удар Беседіна.

Другий тайм став логічним продовженням першого: українці були сильнішими за суперників, і тому «синьо-жовтим» вдалося відзначитися ще тричі. Авторами забитих голів стали Чумак, Татарков та Танковський.