Украина (U-17): ничья в меньшинстве и... ускользнувшая путевка в финал ЧЕ-2018

Збірна України (U-17) у чисельній меншості зіграла внічию у третьому матчі еліт-раунду відбору до Євро–2018 проти Чехії – 0:0.

На 32-й хвилині другу жовту картку отримав динамівець Вікентій Волошин. Поєдинок проходив за відчутної переваги синьо-жовтих, а на 44-й хвилині українці отримали право на пробиття пенальті. Однак удар Михайла Мудрика із донецького «Шахтаря» відбив воротар чеської команди.

Нічиєї з чехами підопічним Олега Кузнецова вистачило, щоб посісти друге місце в групі, яке давало право на отримання фінальної ліцензії до Англії. На жаль, присудження технічної поразки в зустрічі з Сербією позбавило наших хлопців можливості змагатися за титул: разом із іспанцями путівку отримали саме серби.

Євро-2018 (U-17). Елітний раунд. Група 1

ЧЕХІЯ (U-17) – УКРАЇНА (U-17) – 0:0
На 44-й хвилині М.Мудрик не реалізував пенальті (воротар).
Чехія (U-17): Бенада, Залешак, Гасала, Кубань (Фірбахер, 41), Габріел (к), Голзер, Галас (Кодидек, 58), Пеннер, Жамбурек, Врба (Кробот, 69), Жилак.
Україна (U-17): Трубін (к), В.Мудрик, Ауссі, Данилюк, Литвиненко (Шулянський, 41), Гуров, М.Мудрик, Якуба, Волошин, Сікан (Надольський, 63), Желізко.
Вилучення: Волошин (32, друга жовта картка).

1

Нічиєї з чехами підопічним Олега Кузнецова вистачило, щоб посісти друге місце в групі, яке давало право на отримання фінальної ліцензії до Англії. На жаль, присудження технічної поразки в зустрічі із Сербією позбавило наших хлопців можливості змагатися за титул: разом із іспанцями путівку отримали саме серби.

27 березня 2018 18:04