Сегодня 5 июня 2020

Приветствие президента ФФУ гостям и участникам Мемориала Лобановского

Андрей Павелко обратился с приветственным словом к участникам и гостям XII Международного турнира памяти Валерия Лобановского.

Шановні учасники та гості турніру!

Дорогі вболівальники!

Я дуже радий, що після вимушеної перерви ми знову відкриваємо турнір пам’яті великого українця, одного з найвидатніших тренерів-новаторів у історії світового футболу – Валерія Лобановського. Ось уже 12-й раз ми вшановуємо нашого Метра у міжнародному форматі. Сьогодні ми щиро вітаємо молодіжні збірні Греції, Молдови та Словенії, котрі приїхали поборотися за почесний трофей із українськими однолітками.

Говорити про велич Валерія Лобановського можна нескінченно, адже за вражаючим переліком досягнень та здобутків криється ще важливіше – його революційна роль у розвиткові сучасної футбольної тактики та методики підготовки команд, його вплив на світогляд цілих поколінь вітчизняних та зарубіжних тренерів. Спадщина Лобановського – це фундамент, на якому стоїть і буде стояти український футбол!

Валерій Лобановський завжди дивився у майбутнє і часто випереджав свій час. І дещо символічно, що в останні роки головний приз Меморіалу розігрують саме молодіжні команди. Федерація футболу України і надалі докладатиме максимальних зусиль, щоб забезпечити наші збірні всіх вікових категорій найкращими умовами для росту та розвитку. Адже вони є основним джерелом поповнення національної команди.

Я вірю, що багатьох учасників Турніру пам’яті Валерія Лобановського ми зовсім скоро побачимо в списках головних команд своїх країн. Але зараз я хочу їм побажати у чесній та цікавій боротьбі визначити найсильнішого. Окрім цього, нехай вони зустрінуть старих та нових друзів, наповняться яскравими враженнями і, звичайно ж, покажуть свою найкращу гру.

Запрошую вболівальників на матчі турніру, котрий, не сумніваюсь, стане справжнім святом футболу. Я також щиро дякую нашим гостям із Греції, Молдови та Словенії. Сподіваюсь, вони надовго запам’ятають гостинність української землі, відкритість та сердечність наших людей.

Зичу нам усім гарних емоцій та красивого футболу!

Президент Федерації футболу України Андрій ПАВЕЛКО

2 июня 2015 14:31Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

ТМ. Динамо (U-21) – Валмиера 4:1. Первый гол Бенито за «Динамо»

 

10 февраля 2020 13:52

U-21. Шахтер – Динамо 1:1. Полный матч

 

09 ноября 2019 10:10

U21. Румыния – Украина 3:0. Обзор матча

 

11 октября 2019 01:26