ТМ. Украина (U-21) – Тромсе (Норвегия) 4:1. Безбородько снова забивает

У суботу, 31 січня, молодіжна збірна Україна провела свій останній матч на зборі в Туреччині. Суперником українців в цьому поєдинку був футбольний клуб «Тромсе» із Норвегії.

Програючи за результатом першого тайму з рахунком  1:0, підопічні Сергія Ковальця зуміли не тільки зрівняти рахунок, але й вирвати перемогу з розгромним рахунком.

Перший тайм проходив за територіальної та ігрової переваги українців, та чи не єдина помилка на 23-ій хвилині матчі призвела до взяття воріт збірної України: гравець норвезького клубу з близької відстані розстріляв Бущана  - 1:0 на користь «Тромсе». Власне на цьому основні події першого тайму і закінчилися.

Після перерви, головний тренер української «молодіжки» Сергій Ковалець провів 6 замін. І вже за 4 хвилини перша з них спрацювала: Горбунов перехопив м’яча в центрі поля та віддав передачу на Безбородька, який метрів з 18-ти поцілив влучно у ворота, скориставшись тим, що воротар «Тромсе» вийшов далеко із воріт – 1:1. Чертвертий м’яч Безбородька в п’яти матчах на турецькому зборі.

А вже за 7 хвилин, українці зуміли вийти вперед: скориставшись помилкою воротаря, якого після передачі від власного захисника, активно пресингував  Блізініченко, гол у ворота норвежців провів Горбунов. А ще за 7 хвилин, українці забили і третій гол: внаслідок довгої атаки Фатєєв-Блізніченко-Данченко,  останньому вдалося забити третій м’яч української збірної в цьому матчу.

Крапку ж у цій грі поставив Блізніченко, який з передачі Данченко, в результаті вдалого розіграшу кутового, головою збільшив рахунок  до розгромного – 4:1.

На цій мажорній ноті, українська «молодіжна» закінчує турецький збір та повертається до України.

ТМ. УКРАЇНА   U-21 – ТРОМСЕ (НОРВЕГІЯ) – 4:1
Голи: Безбородько (49), Горбунов (56), Данченко (63), Блізніченко (87).
Україна: Бущан (Шеремета, 46), Задерецький (Гребенюк, 46), Дуць, Горбунов, Блізніченко, Козловський (Данченко, 46), Азацький, Шишка (Сваток, 46),Філімонов (Мігунов, 46), Барілко (Безбородько, 46), Фатєєв

1 лютого 2015 12:01