ТМ. Украина (U-21) – Молдова (U-21) 0:0. Мир под дождем

20 травня молодіжна збірна України U-21 провела перший з двох запланованих товариських поєдинків проти однолітків з Молдови. Цей матч пройшов під акомпанемент дощу і закінчився нульовою нічиєю. За грою уважно спостерігав президент Федерації футболу України Анатолій Коньков.

Українці розпочали гру з атак на ворота Віктора Буги, мали кілька небезпечних моментів, проте забити так і не змогли. Гості оговтались ближче до середини тайму, коли на ударну позицію виходили Ігор Діма та Георге Антон. Під кінець першої половини знову активізувались наші футболісти, але удари Руслана Бабенка та Сергія Мякушка до голу не призвели.

На другий тайм головний тренер нашої «молодіжки» Сергій Ковалець повністю змінив склад. Нові гравці продовжили контролювати хід поєдинку, а найактивнішими у нашій команді були Дмитро Мишньов і Тарас Пучковський. Проте глядачі, яких на трибунах стадіону НТК ім. В. Баннікова зібралось близько трьохсот, голів так і не дочекались.

Зазначимо, що повторний матч за участю цих збірний відбудеться 21 травня о 15:00.

УКРАЇНА (U-21) – МОЛДОВА (U-21) – 0:0
Україна (перший тайм):
Шевченко, Писко, Приндета, Братков, Мірошниченко, Бабенко (к), Малишев , Блізніченко, Мякушко, Юсов, Акулінін. Україна (другий тайм): Денчук, Гончар, Азацький, Сваток, Зозуля, Мишньов (к), Павленко, Марусич, Пучковський, Петряк, Барілко.
Молдова: Буга, Модірка (Граур, 46), Фокша (к), Георгіу, Жардан, Раца (Кочук, 56), Антон, Карп (Тірон, 56), Мілінчану (Матей, 56), Діма (Урсу, 46), Мірза (Дулгер, 89).

20 травня 2014 22:25