Сьогодні 18 квітня 2024 р.

Волынь – МФК Николаев 5:0 (общ. 7:0). КУ, 1/8 финала. Отчет о луцком катке

По материалам пресс-службы «Волыни»

«Волинь» дуже серйозно віднеслася до повторного кубкового матчу із «Миколаєвом». На поле затуманеного «Авангарду» вийшов основний склад лучан, хіба через ушкодження або відновлення після травми в запасі чи поза списку 18-ти залишилися Насонов, Гуменюк, Політило і Герасимюк.

Перші 15 хвилин пройшли у розвідці, при тому, що суто небезпечних моментів більше створили гості, яким хіба скромність і скутість не дозволила відкрити рахунок. Ковальов і Берко свої нагоди втратили.

Але згодом «Волинь» притисла гостей до воріт. На 27 хвилині Шарпар витримав паузу, аби Кобахідзе уникнув офсайду, віддав пас на грузинського легіонера, і той з гострого кута пробив Чумака – 1:0.

Що казати, якщо тричі за перші 45 хвилин господарі влучили у каркас воріт. Особливо не поталанило Матею, адже за його ударами Чумак тільки спостерігав…

Вдруге господарі забили після серії масованих атак. На 34 хвилині Чумак двічі виручав своїх партнерів, але після добивання у виконанні Кравченка з кута воротарського був безсилий – 2:0.

Туман на полі посилився, а от стосовно результату гри його, туману, вже не було.

Перша атака Волині в другому таймі завершилась взяттям воріт. Кобахідзе прострілив з лівого флангу і Козьбан з лінії воротарського переправив м'яч під поперечку – 3:0.

А вже повністю «посипався» «Миколаїв» після двох вилучень – за друге попередження пішли відпочивати Чучман і Любчак. На 83 хвилині Політило класно вирізав діагональ на Кобахідзе й Сандро в дотик увігнав м’яча від поперечки у ворота – 4:0. «Крапку» на доданих хвилинах поставив Діденко, який з 10 метрів був точним – 5:0.

Не вийшло в цьому матчі боротьби, «Волинь» змела суперника, який, втім заслужив на гол престижу. Вже у п’ятницю дізнаємося суперника лучан у чвертьфіналі національного кубка.

ВОЛИНЬ – МФК МИКОЛАЇВ – 5:0
 Кобахідзе (27, 82), С.Кравченко (34), Козьбан (46), Діденко (90+2).
Волинь: Шуст, Горопевшек (Політило, 18), Шабанов, Жуніч, Шиш, Богданов, С.Кравченко, Матей, Шарпар (Герасимюк, 75), Кобахідзе, Козьбан (Діденко, 59).
Миколаїв: Чумак, Цапій, Чучман, Любчак, Хохлов, Булічев, Батюшин (Сікорський, 46), Момот (Саркісян, 62), Берко, Дяченко, Ковальов (Кошелюк, 73).
Попередження: Шабанов (42), Жуніч (52) – Чучман (31), Любчак (41).
Вилучення: Чучман (67), Любчак (79).

28 жовтня 2015 18:55