КУ, 1/8 фіналу. Колос – Ворскла 0:1. Звіт

Полтавська «Ворскла» в матчі 1/8 фіналу Кубка України здолала «Колос». Перевага підопічних Віталія Косовського у цій грі почала вимальовуватися після 25 хвилини. Найреальнішим же перший епізод біля воріт ковалівців стався на 33-й хвилині гри. Луїзао, здійснивши перехоплення, швидко розвинув атаку, обігрався на фланзі з Артуром, потім м’яч доставили до карної зони на Васіна, але 77-й номер полтавців, перебуваючи в дуже вигідній позиції, дещо перетримав м’яч, і цим скористалася оборона номінальних господарів поля. За дві хвилини Ільїн відповів за «Ковалівку»: парашут здалеку під поперечку перевів на кутовий молодий кіпер полтавців Різник.

На старті другого тайму відверто пробачив оборону і кіпера «Колоса» Габелок, який, пробиваючи головою після навісу з флангу від Пердути, запустив кулю поруч із правою стійкою. За кілька хвилин щось схоже, але після навісу зі «стандарту» повторив Баєнко. Полтавці повністю захопили центральну вісь, за рахунок чого гостям вдавалося раз-по-раз турбувати воротаря команди Руслана Костишина.

На 68-й хвилині «Ворскла» вибігла в контратаку, в завершальній фазі якої Луїзао викотив під удар Козиренку, і 19-річний гравець забив свій дебютний гол за першу команду - 0:1!

У час, що залишався до кінця зустрічі полтавці могли ще не раз закріпити свою перевагу, а відчайдушні спроби «Колоса» в кінці зустрічі спробувати перевести матч у овертайм так і залишилися спробами.

КОЛОС – ВОРСКЛА – 0:1
Козиренко (68).
Колос: Волинець, Сахневич, Максименко, Парамонов, Мігунов, Мілько (к), Задоя, Ільїн (Кожушко, 73), Волков (Морозко, 64), Костишин (Сорокін, 78), Лисенко.
Ворскла: Різник, Пердута, Чеснаков, Баєнко, Сапай (Козиренко, 46), Габелок (Кравченко, 86), Луїзао, Артур (Мельничук, 46), Мартиненко, Васін, Петровіч.
Попередження: Сахневич (28), Волков (54) –Сапай (27), Васін (41), Пердута (57), Кравченко (90+3).

30 жовтня 2019 19:57