Кубок Украины, 1/16 финала. Мир – Верес 1:2. Мазяр напомнил о себе

«Верес» на класі переміг друголіговий «Мир» і пробився в 1/8 фіналу.

Для частини гравців «Миру» (Рафальського, Притиковського, Яременка) матч проти «Вереса» був більше, ніж просто кубковим поєдинком. Це була можливість довести «Вересу» та іншим, що вони заслуговують на місце у клубі Першої ліги, і керівництво рівненського клубу поспішило, запросивши на їх місце інших. Можливо (хоча він це і заперечує) подібні амбіції були і в тренера горностаївців Віктора Богатиря, який, нагадаємо, провів з «Вересом» зимове міжсезоння, а потім ще й три гри в чемпіонаті.

Як би там не було, гра розпочалася з влучного удару Олексія Зозулі. Захисник гостей на 12-й хвилині потужно пробив з-за меж штрафного майданчика – 0:1. Але «Мир» це не деморалізувало, і лідер команди з Херсонщини Юрій Комягін ударом з середньої відстані пробив дебютанта «Вереса» Владислава Леонідова – 1:1. До перерви господарі ще двічі могли відзначитися. Але спочатку Леонідов відбив два удари впритул, а потім воротаря підстрахував Зозуля.

На другий тайм Володимир Мазяр, який раніше очолював «Сталь», замість Тараса Коблюка та Михайла Сергійчука випустив Бориса Орловського та Дмитра Козьбана. Згодом на заміну вийшов ще один джокер Мазяра – Антон Котляр. І хоч моментів після перерви було небагато, саме «Верес» володів перевагою. Цей планомірний тиск завершився тим, що на 81-й хвилині Валерій Кучеров навісив, а Козьбан виграв верхову боротьбу.

МИР – ВЕРЕС – 1:2
Комягін (21) – Зозуля (12), Козьбан (85).
Мир: Гурин, Рафальський, Чмеленко, Лаптєв, Притиковський, Цурупін, Комягін (Бондаренко, 61), Шмат, Кривич, Савченко, Яременко.
Верес: Леонідов, Борзенко, Неплях, Зозуля, Западня, Коблюк (Орловський, 46), Кучеров, Волошинович, Герасимець (Котляр, 69), Сікорський, Сергійчук (Козьбан, 46).
Попередження: Рафальський (75), Цурупін (85) – Коблюк (34).

21 вересня 2016 18:29