Шевченко відзначився асистом! Команда українця перемогла у матчі зірок

На «Сан-Сіро» відбувся благодійний матч зірок футболу, частина грошей з якого піде на допомогу українським переселенцям.

У поєдинку взяли участь багато легендарних гравців, серед яких був і Андрій Шевченко. Футболісти були поділені на дві команди United icons («Юнайтед») та Inclusion icons («Інклюжн»).

Стартовий склад United icons

Стартовий склад Inclusion icons

На 4-й хвилині «Юнайтед» повели у рахунку. Веслі Снейдер розрізною передачею вивів віч-на-віч з Онаною Філіппе Індзагі і нападник впевнено реалізував свою нагоду – 1:0.

Згодом, той же Індзагі міг робити дубль. Екс-форвард «Мілана» знову після передачі від Снейдера вийшов на побачення з Онана, але цього разу голкіпер вийшов переможцем у протистоянні.

На 20-й хвилині «Інклюжн» зрівняли рахунок і асистом відзначився Шевченко. Українець віддав передачі на Зеєдорфа і той впевнено пробив Сезара – 1:1.

А ще за кілька хвилин команда Андрія Шевченка вийшла і перед. Кандела розкішним парашутиком вивів сам-на-сам із воротарем Матрі, який в дотик відправив м’яч у сітку воріт – 1:2.

Згодом команда Шевченка забила втретє. Джилардіно обіграв голкіпера і спокійно покотив м’яч у порожні ворота – 1:3.

Уже в другому таймі сам Шевченко був близький, щоби забити. Український нападник намагався парашутиком закинути за комірець голкіперу, але Фрай відбив на кутовий. Утім, на жаль, Шевченку не вдалося відзначитися.

Коли на 60-й хвилині Шевченка замінили, увесь стадіон скандував: «Шева, Шева, Шева».

На 65-й хвилині Ето’о, який і організував цей матч зірок, і сам відзначився голом. Камерунець вийшов віч-на-віч з Онана і нападник перегравав свого співвітчизника – 2:3.

Масну крапку у поєдинку на останніх секундах поставив Зеєдорф, який з декількох метрів пробив Фрая – 2:4.

23 травня 2022 23:57