Вітання з ювілеєм Андрію Мадзяновському від Григорія Суркіса

Сьогодні виповнюється 45 років віце-президенту «Динамо» з питань безпеки Андрію Мадзяновському. Іменинника привітав Григорій Суркіс.

Шановний Андрію Івановичу!

Сердечно вітаю Вас із 45-річчям та бажаю щастя, здоров’я, благополуччя та миру!
Із великим задоволенням поздоровляю людину, для якої в рівній мірі значущі та керівні такі поняття, як Чесна Гра та честь правоохоронця, справедливість на футбольному полі та поза його межами, буква футбольних регламентів та буква закону.

Ви є взірцем відданості справжнім цінностям футболу та істинним засадам правової держави, а також заслужено користуєтесь повагою всієї футбольної спільноти як дійсний топ-фахівець у надважливій для нашої улюбленої Гри сфері, головною метою якої є гарантування безпеки для всіх учасників та гостей футбольних змагань.

Я багато років знаю Вас як людину, яка живе своєю справою та ніколи не поступається своїми принципами, і щиро бажаю Вам продовжувати дотримуватись вірного шляху та й надалі приносити величезну користь усьому українському футболу.

Зичу Вам нових перемог та досягнень! Нехай удача завжди супроводжує Вас, а життя дарує багато успіхів та підносить лише приємні сюрпризи.

З повагою,
Григорій Суркіс

6 августа 2021 14:17Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Звернення Президента Володимира Зеленського за підсумками 86-го дня війни.

 

20 мая 2022 23:34

Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 85-го дня війни

 

20 мая 2022 09:00

Трубін – родина в Донецьку, чи буде існувати Шахтар та віра в Ахметова

 

20 мая 2022 08:00