Вогнем і м’ячем. Антальяспор – Шахтар

Автором переможного голу в матчі турне Shakhtar Global Tour for Peace in Ukraine для команди Роберто Де Дзербі став Дмитро Топалов.

Донецький «Шахтар» провів благодійний матч із турецьким «Антальяспором». Чергова гра турне Shakhtar Global Tour for Peace in Ukraine відбулася в Туреччині.

«Шахтар» пропустив гол на перших хвилинах гри, але зумів забити у відповідь двічі. Рахунок зрівняв Манор Соломон у середині першого тайму, а автором переможного голу на 76-й хвилині став Дмитро Топалов (2:1).

На жаль, матч не транслювався через відсутність дозволу на трансляцію від Федерації футболу Туреччини, оскільки час проведення зустрічі співпав із часом матчів турецької Суперліги.

Гірники знову вийшли на гру в особливих футболках. Гравці «Шахтаря «вшанували пам'ять 215-ти вбитих росіянами дітей, а на принті була рука одеситки Валерії Глодан із бейджиком про народження її доньки Кіри у січні цього року. Валерія, тримісячна Кіра та її бабуся були вбиті російською ракетою у своїй квартирі в Одесі у суботу, 23 квітня.

Усі кошти від реалізації квитків на матч та реклами будуть передані захисникам України, волонтерським організаціям, медикам, а також спрямовані на допомогу українським дітям, які постраждали від війни.

У наступному матчі турне «Шахтар» гратиме проти «Хайдука» зі Спліту в Хорватії, гра відбудеться 1 травня.