Сегодня 7 июля 2020

Специалисты УЕФА проинспектировали «Александрию»

Фахівці УЄФА перевірили готовність інфраструктури стадіону «Ніка» до проведення офіційних міжнародних матчів групового етапу Ліги Європи 2019/20.

Інспектори провели робочу зустріч з представниками служб ФК «Олександрія», а також здійснили ретельну перевірку футбольної інфраструктури.

Інспекційний візит тривав два дні, за які всі локації стадіону (також медіазони, зони парковки, акредитаційний центр тощо) було перевірено на предмет відповідності сучасним вимогам УЄФА. Гості отримали необхідну технічну документацію і відповіді на запитання, які їх цікавили.

Представник УЄФА Ніколаус Маршалл: «Дякую всім спеціалістам футбольного клубу «Олександрія» за сприяння і дружній прийом. Ви продемонстрували доволі високий рівень як фахівці. Далеко не всюди нам було так приємно співпрацювати».

Розповідає директор ФК «Олександрія» Дмитро Кітаєв:

– Наш стадіон уже було атестовано, коли команда виступала у кваліфікації Ліги Європи. За підсумками минулого сезону «Олександрія» завоювала право змагатися в груповому етапі Ліги Європи, відповідно ми скористалися правом подати свій стадіон як основний на груповий етап. На мою думку, в Європі є стадіони, з якими «Ніка» цілком може конкурувати. Якщо ці стадіони мають право приймати матчі групового етапу Ліги Європи, то ми зобов’язані боротися за отримання такого ж статусу. Звичайно, за підсумками візиту надійдуть зауваження, і ми будемо старатися їх усунути – ми вже маємо досвід виконання складних технічних задач у стислі терміни. Якщо зауваження будуть настільки суттєвими, що унеможливлять дотримання дедлайнів, то ми будемо грати на стадіоні «Арена Львів». Одна з головних причин – там повністю новий газон, а інфраструктура стадіону цілком відповідає вимогам УЄФА, на відміну від альтернативних варіантів. Але хочу наголосити, що клуб готовий зробити все можливе, щоби приймати матчі в Олександрії.

Наразі інспектори УЄФА готують звіт за підсумками візиту. Відповідь має надійти незабаром – протягом двох тижнів.

21 июня 2019 18:04Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Днепр – Наполи 1:0. Как пять лет назад днепряне вышли в финал Лиги Европы

 

18 мая 2020 16:15

Кубок кубков-1985/86. Финал. Динамо - Атлетико 3:0. Голы и лучшие моменты

 

02 мая 2020 09:44

Шедевр Цыганкова, техника Вербича: голы Динамо в Лиге Европы-2019/20

 

01 апреля 2020 09:39