Сегодня 6 декабря 2019

Павелко: «Наша мета – бути серед учасників чемпіонату Європи»

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко, який був присутній на церемонії жеребкування відбірного турніру Євро-2020, дав коментар після завершення процедури.

– Хороший жереб, сильна група, – відзначив очільник ФФУ у коментарі офіційному сайту організації. – Для наших уболівальників, упевнений, буде цікавим матч проти чинних чемпіонів Європи – португальців. Три команди – переможці груп Ліги націй, що зробить конкуренцію високою, а поєдинки – видовищними.

Наша мета – за підсумками відбірного турніру бути серед учасників чемпіонату Європи, який уперше в історії проходитиме у 12-ти різних країнах. Ми маємо підтримати нашу збірну. Закликаю всіх уболівальників наступного року приділити національній команді максимум уваги. Треба створити таку атмосферу, щоб збірна відчувала справжню підтримку та показала гідну гру й позитивний результат із сильними суперниками.

Група непроста, команди будуть ставити за мету відбирати очки одне в одного.

Ми добре знаємо Сербію, не так давно зустрічалися з нею в Харкові. Це – сильний суперник, який виграв свою групу в Лізі націй. Так, можливо, хотілося, щоб нам дісталися простіші суперники, але тепер ми маємо непогану можливість перевірити свої сили й показати нашу найкращу гру, яку ми вже бачили у виконанні збірної в останніх матчах.

2 декабря 2018 16:17Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

Украина на Евро. Бояться ли соперников

 

02 декабря 2019 09:27

Как это было. Жеребьевка ЕВРО-2020 (полная версия)

 

01 декабря 2019 16:37

ЕВРО-2020: Андрей Шевченко прокомментировал жеребьевку

 

01 декабря 2019 01:39