Сьогодні 11 червня 2024 р.

Євро-2025 (жінки). Нелогічна поразка українок

Національна жіноча збірна України продовжила кваліфікаційний турнір Євро-2025 виїзним поєдинком проти команди Хорватії.

Синьо-жовті стартували у відборі Євро-2025 із перемоги в матчі з Косовом (2:0), який відбувся в турецькій Антальї. Після цього наша команда вирушила на виїзну гру з Хорватією, яка проходила в Запрешичі на Stadion Ivan Laljak-Ivic.

Початок зустрічі пройшов у боротьбі, а на 18-й хвилині господарки несподівано відкрили рахунок – Лойна зі штрафного закинула м’яч за спину Келюшик. Після цього українки затиснули суперниць на їхній половині. До перерви найкращу нагоду забити мала Кравчук, яка після передачі Шматко із чудової позиції не переграла кіпера.

Синьо-жовті активно розпочали другу половину гри, але з усіма ударами гравчинь нашої команди Бачич упоралася. На 62-й хвилині Овдійчук після стандарту другим темпом пробила поруч зі стійкою. Згодом команди обмінялися неточними ударами Руделич та Андрухів.

На 83-й хвилині після удару Апанащенко з-за меж штрафного м’яч влучив у стійку, пізніше хороший шанс упустила Молодюк. Незважаючи на всі зусилля, українкам так і не вдалося забити бодай гол, тож маємо першу поразку підопічних Володимира Пятенка у відборі.