Ліга конференцій, 1/4 фіналу. Фейєноорд – Славія 3:3. Качараба й Талаверов ледь не створили сенсацію

Українські легіонери «Славії» Тарас Качараба та Максим Таловеров ледь не стали одними з творців сенсації в Роттердамі. Пражани пропустили вже в дебюті зустрічі, але спромоглися відігратися під кінець першого тайму, а після перерви й узагалі вийти вперед.

Проте, чехам утримати переможний рахунок не вдалося. «Фейєноорд» установив рівновагу за чверть часу до фінального свистка, а наприкінці, здавалося, вирвав вікторію. Однак останнє слово залишилося за гостями, котрі відзначилися на останній компенсованій хвилині!

Матч у відповідь відбудеться 14 квітня в Празі.

ФЕЙЄНООРД (Нідерланди) – СЛАВІЯ (Прага, Чехія) – 3:3
Сіністерра (10), Сенесі (74), Кекчю (86) – Олайїнка (41), Сор (67), Траоре (90+5).
Фейєноорд: Марціано, Педерсен, Траунер, Сенесі, Маласіа, Еурснес, Кекчю (Хендрікс, 89), Тіл (Торнстра, 64), Лінссен (Дессерс, 64), Нелсон (Джаханбахш, 77), Сіністерра.
Славія: Коларж, Ба, Кудела, Качараба, Таловеров (Лінгр, 67), Дорлі, Голеш (Мадсен, 90+1), Траоре, Сор, Шранц, Олайїнка (Тецл, 83).
Попередження: Траунер (20), Педерсен (43), Марціано (45+2), Сенесі (53), Сіністерра (84) – Олайїнка (45+2), Таловеров (57), Шранц (85).

7 квітня 2022 21:51