Сьогодні 27 квітня 2024 р.

Фіорентина – Базель 1:2. ЛК, 1/2 фіналу. Звіт

Перший матч півфіналу Ліги конференцій між «Фіорентиною» та «Байєром» завершився сенсацією. «Фіалки» підійшли до матчу в статусі фаворита і на 25-й хвилині цей статус підтвердили голом Артура Кабрала.

Після забитого гола команда Вінченцо Італьяно надалі володіла ігровою перевагою, але остання 20-хвилинка матчу вийшла для господарів шокуючою. Спочатку 19-річний форвард гостей Енді Діуф зрівняв рахунок, а на третій компенсованій до другого тайму хвилині Зекі Амдуні шокував «Артеміо Франкі» другим голом. 1:2, і тепер «Фіорентині» доведеться дуже сильно постаратися в матчі-відповіді у Швейцарії.

ФІОРЕНТИНА – БАЗЕЛЬ – 1:2
Голи: Артур (25) – Діуф (71), Амдуні (90+3).
Фіорентина: Терраччано, Додо, Мартінес, Раньєрі, Бірагі, Бонавентура (Барак, 87), Амрабат (Кастровіллі, 73), Мандрагора, Іконе (Куаме, 81), Гонсалес (Брекало, 73), Артур (Йович, 82).
Базель: Хітц, Ланг, Адамс, Пельмар, Калафьорі (Міллар, 63), Джака, Бургер (Малес, 87), Діуф, Ндойє, Огюстен (Зекірі, 77), Амдуні.
Попередження: Адамс (59), Бургер (72), Ндойє (78).

12 травня 2023 00:01