Сьогодні 28 червня 2022 р.

Перша ракетка світу: «Мене хвилює війна, а не рейтингові очки»

Перша ракетка світу Іга Швьонтек прокоментувала рішення ATP і WTA позбавити Wimbledon рейтингових очок через недопуск до змагань спортсменів країн-агресорів.

Польська тенісистка висловила свою підтримку Україні через повномасштабне вторгнення РФ і зізналася, що їй наплювати на позбавлення турніру Wimbledon-2022 рейтингових очок.

«Польща підтримує Україну, війна ведеться недалеко від кордону моєї країни. Мої рейтингові очки не мають значення в цій ситуації. Мене хвилює війна, а не очки. У ситуації з відстороненням немає якогось хорошого рішення.

Це складно, тому що я знаю, що гравці з Росії не несуть відповідальності за те, що відбувається в їхній країні. Але з іншого боку, спорт використовується в політиці, а ми публічні люди і маємо якийсь вплив на людей», – наводить слова Швьонтек Eurosport.

Нагадаємо, раніше організатори Wimbledon-2022 заборонили російським і білоруським тенісистам виступити на турнірі через повномасштабне військове вторгнення РФ в Україну.

Wimbledon став першим великим турніром з тенісу, який заборонив росіянам і білорусам брати участь в особистих змаганнях. У підсумку ATP і WTA позбавили цей турнір рейтингових очок.

25 мая 2022 19:39Комментарі


Залишати комментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоделиться

Благодійний матч зірок на підтриму України. Шевченко, Ето'о, Тотті, Індзагі, Пірло, Дібала та інші

 

23 мая 2022 10:47

Клубний чемпіонат світу ФІФА. Фінал. Челсі – Палмейрас 2:1. Огляд матчу

 

13 февраля 2022 08:52

КАН-2021, финал. Сенегал – Египет 0:0 (пен. 4:2). Обзор матча

 

07 февраля 2022 10:24