Сьогодні 27 квітня 2024 р.

ЄВРО-2022 серед жінок. Поразка в Белфасті залишила збірну України за бортом фінального турніру

У матчі-відповіді плей-офф відбору ЄВРО-2022 підопічні Наталії Зінченко не зуміли нівелювати перевагу команди Північної Ірландії, здобуту в Україні.

Українська національна жіноча команда була однією із шести збірних, які вели боротьбу за три путівки до фінального турніру ЄВРО-2022 в Англії, що лишилися. У першій грі, у Ковалівці, синьо-жовті поступилися Північній Ірландії з рахунком 1:2, тож у Белфасті їм обов’язково треба було перемагати британок та забивати мінімум два м'ячі. Порівняно з домашнім матчем Наталія Зінченко зробила одразу чотири зміни у стартовому складі своєї команди.

Перший тайм вийшов небагатим на моменти, українки мали певну ігрову перевагу, але суперниці непогано оборонялися. За 45 хвилин ударами в площину в обох команд відзначилися Басанська та Меджілл.

На початку другої половини гри в синьо-жовтих мало що виходило, а на 55-й хвилині північноірландкам вдалося відкрити рахунок. Після стандарту із центра поля у виконанні Нельсон капітан команди суперниць Каллахан переграла Самсон. Не обійшлося й без помилки голкіпера.

До кінця зустрічі українки завдали кількох ударів у бік чужих воріт, але хоча б зрівняти рахунок не зуміли. На 87-й хвилині після фолу останньої надії та червоної картки для Панцулаї гості взагалі залишилися вдесятьох. Маючи чисельну перевагу, у компенсований арбітром час острів'янки забили другий м'яч.

Поступившись в обох стикових матчах, синьо-жовті завершили свій виступ у відбірному циклі ЄВРО-2022.

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ – УКРАЇНА – 2:0 (заг. 4:1)
Каллахан (55), Колдуелл (90+6).
Північна Ірландія: Бернс, Маккенна, Нельсон, Хаттон, Холлоуелл, Маккаррон, Рафферті, Макфедден (Фіннеган, 90+6), Каллахан (Колдуелл, 90), Меджілл, Макгіннесс (Келлі, 85).
Україна: Самсон, Філенко, Кравець (Кравчук, 69), Шматко, Басанська, Бойченко (Малахова, 75), Панцулая, Хімич, Овдійчук, Апанащенко, Куніна (Козлова, 58).
Попередження: Басанська (29), Овдійчук (55).
Вилучення: Панцулая (87).

13 квітня 2021 23:51