Сьогодні 6 липня 2022 р.

Cтартувала друга хвиля продажу квитків на матч Шотландія – Україна

Сьогодні, 4 травня стартувала друга хвиля продажу квитків на матч плей-офф кваліфікаційного раунду чемпіонату світу 2022 року між національними збірними Шотландії та України, повідомляє офіційний сайт  УАФ. що мав відбутися 24 березня.

Матч Шотландія – Україна відбудеться на стадіоні «Хемпден Парк» у Глазго 1 червня.

Щоб отримати квиток на поєдинок, необхідно придбати спеціальний сертифікат.

Умови продажу

Продаж сертифікатів, які в подальшому обов’язково необхідно буде обміняти на квитки на матч Шотландія – Україна, здійснюється виключно онлайн на сайті ticketsbox.com. Придбати сертифікати можна до 22 травня 2022 року включно.

Номінальна вартість квитка складає 25 фунтів стерлінгів. Вартість квитка у гривнях може коливатися залежно від валютного курсу на момент купівлі.

Продаж сертифікатів здійснюється лише в гостьові сектори стадіону для вболівальників збірної України.

Одна особа може придбати не більше чотирьох сертифікатів. Для цього необхідно заповнити заявку, а саме – вказати ПІБ, номер закордонного паспорту, дату народження, номер мобільного телефону та електронну адресу.

При обміні один сертифікат відповідає одному квитку.

Після здійснення процедури оплати на електронну адресу замовника надійде іменний електронний сертифікат (для кожної особи окремо).

Умови обміну сертифікату на квиток

Про старт обміну сертифікатів на квитки буде повідомлено додатково, шляхом надсилання електронного листа на вказаний e-mail.

Для обміну необхідно пред’явити роздруковані сертифікати для кожного квитка та копії перших сторінок закордонних паспортів усіх осіб, що зазначені у замовленні.

ВАЖЛИВО! СЕРТИФІКАТ НЕ Є ПЕРЕПУСТКОЮ НА МАТЧ. СЕРТИФІКАТ НЕОБХІДНО ОБМІНЯТИ НА КВИТОК ДО ПОЧАТКУ МАТЧУ. КОШТИ ЗА СЕРТИФІКАТ/КВИТОК ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.

Сертифікат/квиток не є підставою на виїзд з України та в’їзд до Шотландії.

В’їзд до Шотландії можливий лише за наявності британської візи та з урахуванням усіх чинних законодавчих обмежень для громадян України, які діють на період воєнного стану.

Тож звертаємо увагу вболівальників, які планують відвідати матч Шотландія – Україна: ознайомтесь із правилами в’їзду до Шотландії, оскільки вони періодично змінюються, вирішіть усі питання щодо отримання британської візи заздалегідь та стежте за оновленнями правил виїзду за межі України.

4 мая 2022 16:36Комментарі


Залишати комментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоделиться

Всередині перемоги! Репортаж із Глазго

 

02 июня 2022 17:08

ЧС-2022. Шотландія – Україна 1:3. Післяматчева прес-конференція Олександра Петракова

 

02 июня 2022 00:09

Циганик LIVE. Коли збереться збірна України?

 

10 апреля 2022 09:39