Сегодня 3 декабря 2021

Морозюк: «Не планую повертатись до України. Розглядаю пропозиції в Туреччині»

Український оборонець Микола Морозюк, який недавно покинув турецький «Різеспор» розповів про плани продовження кар’єри, чому не вийшло заграти іншим українцям у клубі.

– Миколо, зовсім недавно було повідомлено про те, що ти покидаєш «Різеспор». Чи можеш занести собі у актив проведені роки в складі турецького клубу, за який ти виступав спершу на правах оренди, а потім підписав повноцінний контракт, який мав опцію пролонгування, проте Ви нею не скористались.
– Так, авжеж, у актив, бо це був для мене новий досвід, і я дуже задоволений, що відчув, побачив та спробував щось нове, й нічого, що завершився контракт з «Різеспором», я не планую повертатись в Україну тому розглядаю пропозиції, щоб залишитись в Туреччині або поїхати в іншу країну, важко щось спрогнозувати.

– З чим ти можеш пов’язати те, що під час твого пребування в турецькому клубі не змогли заграти двоє українських футболісти Олександр Гладкий та Андрій Борячук, коли ти стабільно отримував ігрову практику.
– Це важко сказати, потрібно у них запитатись, я не знаю,можливо не були готові, можливо не підійшов тамтешній стиль гри, цілком про це важко сказати, у футболі все складається з дрібниць.

3 июля 2021 21:46Комментарии


Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Регистрация, ВходПоделиться

ЗОЛОТОЙ МЯЧ 2021: церемония награждения

 

29 ноября 2021 22:03

Португалия, 7-й тур. Гимарайнш – Бенфика 1:3. Обзор матча и дубль Яремчука

 

26 сентября 2021 10:08

Бельгия, 6-й тур. Гент – Брюгге 6:1. Гол Безуса

 

29 августа 2021 17:35