Сьогодні 15 травня 2024 р.

Матчі суботи, 11 березня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і ТБ-трансляції на вітчизняних каналах.

14:30   БОРНМУТ – ЛІВЕРПУЛЬ 1:0
             «Борнмут» здобув сенсаційну перемогу та залишив зону вильоту. Новачок господарів Ілля Забарний через травму не потрапив у заявку.
17:00   ЕВЕРТОН – БРЕНТФОРД 1:0
             Перемога витягнула «Евертон» Віталія Миколенка (26 ігор) із зони вильоту. Через хворобу українець пропустив минулий тур, а цього разу вишов на поле лише на другій компенсованій хивлині.
            ЛЕСТЕР – ЧЕЛСІ 1:3
            «Челсі» Михайла Мудрика (6 ігор) після серії невдач здобув у Лестері другу поспіль перемогу в чемпіонаті. Мудрик вийшов в основі на вістрі атаки та відіграв 78 хвилин. Його перший гол за «Челсі» скасував VAR, але українець відповів асистом.

16:00   СОШО – БОРДО 1:1. Чемпіонат Франції. Ліга 2, 27-й тур
             Це був бій за шість очок. «Бордо» Данила Ігнатенка (25 гри, 2 голи, 1 асист) та «Сошо» є прямими конкурентами в боротьбі за другу сходинку, яка гарантує підвищення в класі. Український півзахисник розпочав поєдинок у запасі та вийшов на поле на 76-й хивлині вже за рахунку 1:1...

19:00   СЛАВІЯ – ВІКТОРІЯ 2:1. Чемпіонат Чехії, 23-й тур
             «Славія» Тараса Качараби (16 ігор, 1 гол) здобула перемагу над головним переслідувачем та зберігла лідерство. Тарас разпочав матч на лаві запасних та на 85-й хвилині вийшов на поле, аби допомогти команді зберегти переможний рахунок.

19:00   ОМОНІЯ – АПОЕЛ 1:1. Чемпіонат Кіпру, 27-й тур
            «Омонія» Романа Безуса (19 ігор, 3 голи, 3 асисти) та Артема Бєсєдіна (5 ігор, 1 асист) з нічиєї розпочинає виступ у так званій чемпіонській групі. Українці вийшли в основному складі - Бєсєдін відіграв увесь поєдинок, а Безус був замінений на 59-й хвилині.

19:15   ВЕСТЕРЛОО – КОРТРЕЙК 3:1. Чемпіонат Бельгії, 29-й тур
            «Кортрейк» продовжує втрачати очки, ведучи боротьбу за місце під сонцем – команді явно не вистачає її основного захисника Олексія Сича (12 ігор, 1 гол, 1 асист), який травмувався ще у середині січня.