Сьогодні 28 квітня 2024 р.

Італія, 7-й тур. Удінезе – Дженоа 2:2. Гості втратили перемогу після заміни Малиновського

У матчі сьомого туру італійської Серії А, «Удінезе» на «Стадіо Фріулі» приймав «Дженоа» нашого Руслана Малиновського.

Генуезький клуб відразу взявся за справу, відкривши рахунок у зустрічі вже на 14-й хвилині зусиллями свого нападника Гудмундссона. Фріульці досить швидко зуміли вдігратися завдяки голу на 23-й хвилині італійця Луккі, але ще до перерви «Дженоа» спромоглася знову вийти вперед. На 41-й хвилині матчу дубль оформив ісландець Альберт Гудмундссон. На 87-й хвилині гри на полі з'явився захисник «Дженоа» Маттурро який вирішив частку матчу. Через чотири хвилини він забив гол у власні ворота, врятувавши від поразки «зебр».

Українець Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі «Дженоа» та провів на полі 64 хвилини ігрового часу.

УДІНЕЗЕ – ДЖЕНОА – 2:2