Сьогодні 29 червня 2022 р.

Довбик справді побував у Турині. Усі подробиці

Менеджер Артема Довбика Олексій Люндовський підтвердив інформацію італійських ЗМІ про візит до «Торіно» українського форварда.

– Артем справді разом зі своєю дружиною Юлією та представником нашої компанії ALIK FOOTBALL Management за погодженням із керівництвом «Дніпра-1» побував у Турині. Вони ознайомилися з інфраструктурою «Торіно», завітали до матчу за участю цієї команди.

– Вважати «Торіно» – головним претендентом на Довбика, а трансфер – таким, що наближається до фінішу?
– Можна сказати, що «Торіно» проявляє великий інтерес до Артема. Цей клуб справді хоче бачити на вістрі атак Довбика. Хорватський спеціаліст Іван Юрич, який очолює «Торіно», постійно на контакті зі своїм земляком Ігорем Йовічевічем, головним тренером «Дніпра-1». Про цей трансфер як остаточний поки що рано говорити, проте можу сказати, що трансфер – на просунутій стадії. Також не залишають спроб підписати Артема інші італійські клуби, а ще є інтерес із англійської Прем’єр-ліги.

– Коли чекати на конкретику щодо переходу Довбика?
– Це переговорний процес, за підсумками якого мають досягти домовленості два клуби та особисто Артем Довбик. Якщо всі сторони будуть задоволені, тоді й оголосимо про трансфер як такий, що відбувся. Можу вкотре підтвердити: бажання Артема Довбика грати в одному з топ-чемпіонатів Європи. Над цим і працює його команда спільно із СК «Дніпро-1».

25 мая 2022 18:28Комментарі


Залишати комментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоделиться

Италия, 37-й тур. Ювентус – Лацио 2:2. Обзор матча

 

17 мая 2022 07:00

Італія, 37-й тур. Мілан – Аталанта 2:0. Огляд матчу

 

15 мая 2022 23:00

Италия, 36-й тур. Верона – Милан 1:3. Обзор матча

 

09 мая 2022 08:30