Зозуля забивает, «Альбасете» побеждает

В матчі 6-го туру Сегунди «Альбасете» вдома впевнено переграв «Сабадель»

У цьому поєдинку відзначився дебютним голом в нинішньому сезоні Роман Зозуля. Українець на 62-й хвилині впевнено реалізував пенальті, розвівши м’яч і голкіпера по різних кутах. Після цього рахунок у матчі став 3:0 на користь «Альбасете».

Перший м’яч господарі поля забили ще на 34-й хвилині матчу. Після подачі зі штрафного Арройо виграв другий поверх і пробив головою під стійку. Подвоїли перевагу футболісти «Альбасете» вже на початку другого тайму. Захисники гостей залишили самого Пенью і футболіст з близької відстані потужно пробив у дев’ятку.

Статистичний портал Sofascore поставив Роману Зозулі за цей поєдинок одну з найвищих оцінок – 7,3.

Це перша перемога «Альбасете» цього сезону. Після 6-ти турів команда має лише 4 пункти.

18 жовтня 2020 12:22