Український форвард продовжує розривати в Європі: три голи у двох дебютних матчах за новий клуб

Нападник молодіжної збірної України і «Шахтаря» Богдан В'юнник, який на правах оренди виступає за «Цюріх», видав другий поспіль потужний матч.

У спарингу проти клубу «Віль» Богдан став головним героєм. Йому вистачило шести хвилин, аби оформити дубль.

Ці голи, забиті відразу по перерві (51-а та 56-а хвилини), стали переломними. У підсумку «Цюріх» переміг з рахунком 3:2. Це третя поспіль звитяга команди під час підготовки до нового сезону.

У стартовій грі українець участі не брав. У от у поєдинку проти «Тальвіля» Богдан забив гол і віддав 2 результативні передачі.

Його оренда з «Шахтаря» завершується 30 червня. Це дебютні зустрічі В'юнника за головну команду «Цюріха», раніше він виступав лише за дубль чемпіона Швейцарії.

19 червня 2022 21:47