Сьогодні 16 квітня 2024 р.

Зінченко став чотириразовим чемпіоном Англії

Захисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко став чотириразовим чемпіоном Англії.

Сьогодні команда Хосепа Гвардіоли виграла чемпіонський титул, перемігши «Астон Віллу» (3:2) у 38-му турі Прем’єр-ліги. Під час матчу «Городяни» поступалися 0:2, але забили три м’ячі протягом п’яти хвилин.

Зінченко вийшов на заміну у другому таймі та став автором гольової передачі на Родрі, коли іспанець зрівняв рахунок у грі на 78-й хвилині.

Українець виступає за «Манчестер Сіті» із 2016 року. Раніше він ставав чемпіоном Англії у 2018, 2019 та 2021 роках.

Цього сезону Зінченко зіграв у 28 матчах «Сіті» у всіх турнірах, відзначившись п’ятьма результативними передачами.

У підсумковій турнірній таблиці чемпіонату Англії команда Хосепа Гвардіоли лише на одне очко випередила «Ліверпуль».

22 травня 2022 21:35