Матчі суботи, 12 лютого

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських команд та легіонерів, відео- та ТВ-трансляції на вітчизняних каналах.

Товариські матчі українських клубів
10:00   ЗОРЯ – ОКЖЕТПЕС (Казахстан, Д2) 1:1
            Попередні спаринги «Зорі»: Погонь (Польща) 1:3, Сабах (Азербайджан) 1:1, Актобе (Казахстан) 2:2, Узбекистан (ол.) 1:0, Ракув (Польща) 2:3, Спартак (Сербія) 3:2, Металург (Узбекистан) 2:2, Валмієра (Латвія) 2:1.

10:00   РУХ – ВАЛМІЄРА (Латвія) 2:0
            Попередні спаринги «Руха»: Корміл (ам.) 5:1, Скала (ам.) 4:0, Юність (ам.) 4:1, Нива Т (Д2) 1:0, Акжаїк (Казахстан) 1:1, Левадія (Естонія) 2:1.

10:30   ДНІПРО-1 – БОРАЦ (Боснія і Герцеговина) 3:2
            Попередні спаринги «Дніпра-1»: Берое (Болгарія) 2:1, Дечич (Чорногорія) 1:0, Спартак (Сербія) 3:0.

15:00   ЗОРЯ – ОДЕНСЕ (Данія) 3:2
            Попередні спаринги «Зорі»: Погонь (Польща) 1:3, Сабах (Азербайджан) 1:1, Актобе (Казахстан) 2:2, Узбекистан (ол.) 1:0, Ракув (Польща) 2:3, Спартак (Сербія) 3:2, Металург (Узбекистан) 2:2, Валмієра (Латвія) 2:1, Окжетпес (Казахстан, Д2).

16:00   ШАХТАР – ШАХТАР К (Казахстан) 2:1
            Попередні спаринги «Шахтаря»: Вольфсбергер (Австрія) 4:1, Маріуполь 0:0, Црвена Звезда (Сербія) 3:2.

16:00   РУХ – НАСАФ (Узбекистан) 2:0
            Попередні спаринги «Руха»: Корміл (ам.) 5:1, Скала (ам.) 4:0, Юність (ам.) 4:1, Нива Т (Д2) 1:0, Акжаїк (Казахстан) 1:1, Левадія (Естонія) 2:1, Валмієра (Латвія).

16:30   ДНІПРО-1 – СОГДІАНА (Узбекистан) 1:1
            Попередні спаринги «Дніпра-1»: Берое (Болгарія) 2:1, Дечич (Чорногорія) 1:0, Спартак (Сербія) 3:0, Борац (Боснія і Герцеговина).

19:00   ВЕРЕС – ЧОРНОМОРЕЦЬ 2:2, по пенальті 2:4. Winter Cup
            Попередні спаринги «Вереса»: Градець-Кралове (Чехія, Д3) 1:1, Карвіна (Чехія) 3:4, Спартак (Сербія) 4:0, Полісся (Д2) 1:2, Левські (Болгарія) 1:2, Металіст (Д2) 1:2, Вележ (Боснія і Герцеговина).
            Попередні спаринги «Чорноморця»: Лехія (Польща) 0:0 і 2:0, Приштина (Косово) 4:0, Дрита (Косово) 1:1, Шкупі (Північна Македонія) 1:1, Металіст (Д2) 3:3 (пен. 5:6), Полісся (Д2) 1:1 (пен. 4:5).

ВОРСКЛА – АТИРАУ (Казахстан) 1:2
            Попередні спаринги «Ворскли»: Лодзь (Польща, Д2) 0:1.

КОЛОС – САРАЄВО (Боснія і Герцеговина) 3:2
            Попередні спаринги «Колоса»: Радник (Сербія) 0:1, Рудар (Чорногорія) 1:0, Аустрія (Австрія) 0:3, Каспій (Казахстан) 0:1.

Чемпіонат Англії, 25-й тур*
14:30   МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД – САУТГЕМПТОН 1:1
17:00   БРЕНТФОРД – КРІСТАЛ ПЕЛАС 0:0
            УОТФОРД – БРАЙТОН 0:2
            ЕВЕРТОН – ЛІДС 3:0
            Віталій Миколенко (1 гра) пропускає цей матч через проблеми зі здоров'ям.
19:30   НОРВІЧ – МАНЧЕСТЕР СІТІ 0:4
            Цього року захисник «МанСіті» Олександр Зінченко (8 ігор, 1 асист) вперше вийшов у стартовому складі у матчах АПЛ.

Матчі за участю українських легіонерів
17:00   МІРАНДЕС – СПОРТІНГ ХІХОН 0:3. Чемпіонат Испанії. Сегунда, 27-й тур.
            «Спортінг Хіхон» Василя Кравця (23 ігри, 1 гол, 2 асисти) та Богдана Мілованова (16 ігор, 1 гол) міцно застряг у середині таблиці. Василь вийшов у стартовому скаді та залишив поле на 78-й хвилині за рахунку 3:0 на коріисть своєї команди. Мілованов потрапив у заявку, але так і не зіграв.

17:15   ЕЙПЕН – ГЕНТ 0:1. Чемпіонат Бельгії, 25-й тур
            Тижнем раніше «Гент» Романа Безуса (16 ігор, 4 голи, 2 асисти) здолав на виїзді «Брюгге», ось і зараз повертається додому не з порожніми руками. Українець через ушкодження не потрапив у заявку на матч.

19:30   МЕХЕЛЕН – ОСТЕНДЕ 3:0. Чемпіонат Бельгії, 25-й тур
            «Мехелен» Мар’яна Шведа (19 ігор, 2 голи, 3 асисти) здобув третю перемогу поспіль. Українець вийшов у стартовому складі та забив другий м'яч своєї команди, а на 69-й хвилині залишив поле

20:00   БЕНФІКА – САНТА-КЛАРА 2:1. Чемпіонат Португалії, 22-й тур
            Роман Яремчук (14 ігор, 6 голів, 3 асисти) пропустив два тури через травму, але сьогодні вийшов на заміну та допоміг «Бенфіці» перевернути матч. Чере дві хвилині після появи українця на полі господарі зрівняли рахунок, а ще через дві - вийшли вперед, коли Яремчук асистував Нуньєсу, которій оформив дубль.

20:30   ПУШКАШ АКАДЕМІ – МТК 1:2. Чемпіонат Угорщини, 20-й тур
            Серія із трьох перемог «Пушкаш Академі» Артема Фаворова (18 ігор, 2 голи) перервана, проте до поєдинків переслідувачів команда залишається на першому місці. Українець вийшов у стартовому складі та відіграв усі 90 хвилин.

21:45   ЗЮЛЬТЕ-ВАРЕГЕМ – АНДЕРЛЕХТ 1:2. Чемпіонат Бельгії, 25-й тур
            «Андерлехт» Богдана Михайличенка (10 ігор) обіграв одного з аутсайдерів та закріпився в топ-четвірці. Захисник збірної України потрапив у заявку, але на полі так і не з'явився.

Клубний чемпіонат світу-2021
15:00   АЛЬ-ХІЛЯЛЬ (Саудівська Аравія) – АЛЬ-АХЛІ (Єгипет) 0:4. Матч за 3-є місце
18:30   ЧЕЛСІ (Англія) – ПАЛМЕЙРАС (Бразилія) 2:1. Фінал